Vítejte na stránkách BestGrill.cz

Grilovací příslušenství

Grilovací příslušenství Vám usnadní grilování, obsluhu grilu a jeho údržbu

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete grilovací náčiní, podpalovací prostředky, brikety, lávové kameny, kameny na pizzu, stojany na pečení drůbeže, zeleniny a kotlet, šašlíkové jehly, špízy, dřevěné lupínky, rotisérie, litinové tály, grilovací rukavice, zástěry, ochranné obaly na grily, čistící prostředky na různé druhy grilů a materiálů, kuchařky a mnoho dalšího.

Širokou nabídku grilovacího příslušenství Napoleon, Campingaz, GrandHall a Steven Raichlen naleznete na stránkách našeho e-shopu na adrese www.e-teplo.cz

Grilovací příslušenství Weber naleznete v samostatné kategorii ZDE

Novinky

Všechny uživatele grilů a krbových kamen, kteří hledají víc než spolehlivou ochranu před žárem, teplem a jiskrami, by měly zaujmout kvalitní grilovací rukavice Feuermeister BBQ Premium.

Milovníky ostrých jídel osloví pálivé omáčky z kolumbijských chilli papriček Amazon. Pokud hledáte ojedinělé vytříbené chutě, jistě zaujme jediněčná mořská sůl černý pepř Maldon Salt. Neodmyslitelným a základním komponentem plynových grilů jsou plynové láhve. vedle standardních ocelových lahví prodáváme moderní kompozitové láhve o objemu 7,5 a 10 kg plněné čistým propanem.


NABÍDKA GRILŮ
DOPORUČUJEME TYTO GRILY


www.e-Teplo.cz | www.hagas.cz | www.opravy-budov.cz