Vítejte na stránkách BestGrill.cz

Grily CAMPINGAZ


CAMPINGAZ gril - plynový, kontaktní, RBS

Společnost Campingaz se do podvědomí veřejnosti dostala už v roce 1955, kdy vyrobila první plynový vařič na propan-butanovou láhev BLUE BULB. Od té doby se stala světovým lídrem mezi výrobci outdoorového vybavení. Neméně důležitou součástí nabídky produktů Campingaz jsou plynové grily.

V nabídce našeho specializovaného internetového obchodu www.BestGrill.cz naleznete ucelenou kolekci grilů Campingaz. Jedná se o plynové grily Campingaz, a to kontaktní grily, grily Master Series a grily RBS. Stálé oblibě se těší grily na dřevěné uhlí BONESCO. Pro maximální komfort  při grilování nabízíme pestrý sortiment grilovacích doplňků Campingaz. Velmi rozmanitá nabídka plynových vařičů.

Společnost Campingaz nabízí vysoce kvalitní grily střední cenové hladiny, a to ve vynikající kvalitě s bezproblémovou dostupností veškerých náhradních dílů.

Gril Campingaz a grilovací příslušenství prodáváme již více jak 20 let. Za tu dobu si gril od Campingaz našel oblibu u velkého množství spokojených zákazníků.

Ideální kompromis mezi cenou, kvalitou a designem - to je gril Campingaz.

Campingaz každoročně připravuje mnoho novinek. Zcela obměnil sortiment a nabízí ucelenou škálů vařičů, grilů a příslušenství v příznivé cenové hladině. Vaší pozornosti by neměly ujít zejména nově nabízené skládací grily, kontaktní grily a plynové vařiče Naprosto dokonalé grily zahrnuje top řada grilů Master Series, ketré vám tímto nabízíme.
Milovníky středomořské kuchyně a steaků by neměli ujít pozornosti plynové grily Plancha.

HAGAS Louny - autorizovaný prodejce grilů Campingaz a grilů řady Master Series.


NABÍDKA GRILŮ
DOPORUČUJEME TYTO GRILY


www.e-Teplo.cz | www.hagas.cz | www.opravy-budov.cz