Vítejte na stránkách BestGrill.cz

Plynové grily GrandHall, Napoleon a Campingaz

Plynové grily přinášejí maximální komfort pro přípravu grilovaných pokrmů. Bez dlouhé  přípravy umožní pohodlné grilování, přičemž odpadá proces podpalování dřevěného uhlí či briket. Manipulace s plynovými grily je snadná, hořáky v činnost uvede elektronické piezo zapalování. Nabídka plynových grilů je velmi široká, přičemž jejich výbava se liší podle ceny.

Médiem pro získání požadované teploty je v případě plynových grilů propan-butan, komfortně dodávaný z láhve, která se zpravidla umistuje do konstrukce grilů. Plochy předávající teplo (rošty) ohřívají u většiny výrobců nerezové hořáky. Campingaz nabízí grilování na lávových kamenech, které akumulují teplo z plynových hořáků a následně jej předávají ke grilovanému pokrmu. Grily Campingaz, Napoleon a GrandHall navíc u některých svých modelů používají takzvanou RBS resp. Crossray Infrared Technology, přičemž pokrm ohřívá několik infračervených hořáků, umístěných zpravidla na bocích grilovací vany grilů.

V nabídce našeho specializovaného internetového obchodu www.BestGrill.cz naleznete plynové grily GRANDHALL, NAPOLEON a CAMPINGAZ. Grily WEBER se soustředí v samostatné kategorii.


NABÍDKA GRILŮ
DOPORUČUJEME TYTO GRILY


www.e-Teplo.cz | www.hagas.cz | www.opravy-budov.cz