Vítejte na stránkách BestGrill.cz

Lis na hamburgery WEBER

Lis na hamburgery WEBER

Lis na hamburgery WEBER je nepostradatelná pomůcka pro všechny milovníky hamburgerů, burgerů a hambáčů. Pomocí lisu na hamburgery Weber vytvoříte naprosto dokonalé hamburgery s malým důlkem. Grilovat se dá téměř cokoliv, avšak - co se vyrovná poctivému hamburgeru z kvalitního masa, který si navíc sami připravíte a ugrilujete? Předností lisu na hamburgery Weber je odnímatelný nylonový držák. Pomocí lisu na hamburgery Weber vytvoříte hamburgery o hmotnosti 115 g nebo 230 g.

Jak funguje

Velikost (hmotnost, gramáž) lisovaného masa má stejný průměr (11,7 cm), liší se však výškou jednotlivé porce. Výšku nastavíte podle toho, jakou stranu lisu (černá spodní část) víčkem lisu přiklápíte. Strany jsou různě vysoké a porce masa je tedy ovlivněna prostorem mezi spodní černou částí lisu a víčkem. Hamburgery o hmotnosti 115 g (1/4 lb) jsou vysoké cca 0,8 cm, o hmotnosti 230 g (1/2 lb) pak cca 2,2 cm. Před naplněním masem lis na hamburgery Weber vytřete olejem, aby se maso nepřilepilo. Doporučujeme aplikovat grilovací slunečnicový BBQ anti-stick olej Weber ve spreji.

Záruční doba: 2 roky

Další informace

Lis na hamburgery Weber lze mýt v myčce. Před vložením do myčky odmontujte černé držátko víčka lisu. Lis na hamburgery Weber najde uplatnění nejen při grilování. Lis na hamburgery Weber je žhavou novinkou v sortimentu Weber pro rok 2013 a najde celoroční uplatnění i v klasické kuchyni.

Cena:


DOPORUČUJEME TYTO GRILY


www.e-Teplo.cz | www.hagas.cz | www.opravy-budov.cz