Vítejte na stránkách BestGrill.cz

Grilovací příslušenství

Grilovací příslušenství Vám usnadní grilování, obsluhu grilu a jeho údržbu

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete grilovací náčiní, podpalovací prostředky, brikety, lávové kameny, kameny na pizzu, stojany na pečení drůbeže, zeleniny a kotlet, šašlíkové jehly, špízy, dřevěné lupínky, rotisérie, litinové tály, grilovací rukavice, zástěry, ochranné obaly na grily, čistící prostředky na různé druhy grilů a materiálů, kuchařky a mnoho dalšího.

Širokou nabídku grilovacího příslušenství Campingaz, CROSSRAY+, GrandHall, Kamado Joe, Napoleon a Steven Raichlen naleznete na stránkách našeho e-shopu na adrese www.e-teplo.cz

Novinky v našem sortimentu

Všechny uživatele grilů a krbových kamen, kteří hledají víc než spolehlivou ochranu před žárem, teplem a jiskrami, by měly zaujmout kvalitní grilovací rukavice Feuermeister BBQ Premium.
Na výběr jsou kevlarové grilovací rukavice, kožené rukavice pro obsluhu grilu a krbových kamen a kuchyňské rukavice tzv. chňapky. Grilovací zástěry jen doladí celek.

Milovníky ostrých jídel osloví pálivé omáčky z kolumbijských chilli papriček Amazon. Neodmyslitelným a základním komponentem plynových grilů jsou plynové láhve. Vedle standardních ocelových lahví prodáváme moderní kompozitové láhve o objemu 7,5 kg plněné čistým propanem.

Tepelné zářiče - tepelný komfort  kdekoliv je zapotřebí. I letní grilovací párty může být ohrožena nenadálým ochlazením. S chladem si hravě poradí tepelné zářiče. Tepelné zářiče prodlouží vaše venkovní posezení a umožní pobývat na terase či zahradě v jakékoliv roční období. Naše nabídka tepelnách zářičů je velmi pestrá. Vešekeré info ohledně elektrických infrazářičů a plynových tepelných zářičů naleznete na stránkách www.e-teplo.cz


NABÍDKA GRILŮ
DOPORUČUJEME TYTO GRILY


www.e-Teplo.cz | www.hagas.cz | www.opravy-budov.cz