Vítejte na stránkách BestGrill.cz

Grily WEBER - kultovní výrobce a inovátor grilovací techniky

Gril WEBER, grilovací příslušenství WEBER

Grily Weber - tradice, pojem, legenda. Kultovní značka pro gril - Weber, se stala synonymem pro kotlový gril. Od prvního uvedení kotlového grilu Weber na americký trh v roce 1952 panem George Stephenem pojí gril Weber princip grilování s poklopem. Společným znakem grilů Weber je jejich prvotřídní kvalita, která je docílena použitím kvalitních materiálů, aplikací extrémně teplotně stálého porcelánového emailu, stabilní svařované konstrukci, prováděním důkladných kontrol produktů, zárukou až 25 let. Gril Weber je zkrátka synonymem kvality a odolnosti.

Gril Weber udává trendy v grilovací technice a zároveň reprezentuje nejvyšší kvalitu. Od svého vzniku se gril Weber neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Nabídka grilů Weber zahrnuje kompletní sortiment - kotlový gril Weber, gril na dřevěné uhlí,  elektrický gril  Weber, plynový gril Weber a dále také grilovací příslušenství Weber.

Pro rok 2016 připravil Weber opět mnoho novinek v podobě nového grilovacího příslušenství Weber. Zásadní změny však přišly v roce 2015, kdy Weber přepracoval řadu kotlových grilů na dřevěné uhlí Weber MASTER-TOUCH, představil nový design grilů na dřevěné uhlí PERFORMER a plynových grilů SPIRIT. Zásadní novinkou bylo přejmenování tradiční řady One-touch Original a One-touch Premium na Original Kettle a Original Kettle Premium.

Gril WEBER - TO JE GRILOVÁNÍ


NABÍDKA GRILŮ
DOPORUČUJEME TYTO GRILY


www.e-Teplo.cz | www.hagas.cz | www.opravy-budov.cz